Koczka Ferenc Számítástechnikai Kis- és Nagykereskedelmi Kft.
Termékajánló
Belépés
Termékkategóriák
Kérem válasszon a bal oldali menüből termék kategóriát, vagy keressen az összes cikkek között a jobb oldali keresőmezővel!
Egy oldalon termék látható, kezdve !
« 1 2 »
Media-Tech Video Grabber termék képe
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
4 677 Ft
(nettó: 3 683 Ft)
Nincs kép
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
6 948 Ft
(nettó: 5 471 Ft)
Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm termék képe
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
9 260 Ft
(nettó: 7 291 Ft)
Nincs kép
Terméktulajdonságok:

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
Tx:1310nm, Rx 1550nm
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
9 409 Ft
(nettó: 7 409 Ft)
Nincs kép
Terméktulajdonságok:

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
Tx:1550nm, Rx 1310nm
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
9 425 Ft
(nettó: 7 421 Ft)
Nincs kép
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
10 260 Ft
(nettó: 8 079 Ft)
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter  Full-D termék képe
Terméktulajdonságok:
Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban.
LED információk a hálózat állapotáról!
SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig!
1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
10 903 Ft
(nettó: 8 585 Ft)
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter termék képe
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
13 053 Ft
(nettó: 10 278 Ft)
Nincs kép
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
13 113 Ft
(nettó: 10 325 Ft)
Nincs kép
Készlet
Lőrinci
-
Rendelhető!
 
16 058 Ft
(nettó: 12 644 Ft)
« 1 2 »
Egy oldalon termék látható, kezdve !

Szűrés

Minimum ár: eFt
Maximum ár: eFt